
Blondele din viata mea,care nu ma mint,nu ma tradeaza,nu cer mare lucru de la mine,pe care nu le plac goale,pe care nu le intereseaza la ce ora ma culc,cu cine,de ce le schimb....

Cat a ajuns sa coste o lingurita de bere....! 0,3 LITRI e unitatea de masura corecta,"inculturistilor"! Mai in josul paginii, "Bere Perroni -0,5 ml (not again!)....8 lei.Comand una.Ospatarita foarte amabila,comanda vine repede,temperatura berii perfecta...dar....iar "probleme" cu unitatea de masura.Berea e mai mica decat cea comandata."Nu avem decat Ursus Black la 0,5".-Ochei,lasati asa...! Timpul trece,mai iau una...vine nota...8 (opt) lei bucata,16 lei doua beri,la 0,3 la pret de 0,5 , de litri,de mililitrii ,de lei noi,de.....de dreacu sa-i ia de furaciosi!!! Cei care ma cunosc stiu ca nu prea pretuiesc banii,dar de data asta m-am simtit prostit,furat,pacalit pe fata.Deasupra mesei "trona" numarul de telefon OPC Brasov.Dar eu mai aveam 5 minute si incepeam filmarea.Las-o ashea Litzene! Nu face nimic.-Am sa ma descarc pe blog, imi zic,iau ultima gura de bere,amara precum viata,si merg mai departe.Dar totusi...Bai patroni inculti si furaciosi,bai care pe langa adaosul comercial de "intre 0 - 300 % mai si pacaliti clientul...decat sa moara "capra neagra",sau cea a vecinului,mai bine MURITI voi....!!!